Aktualności

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym partnerom, przyjaciołom, klientom i współpracownikom, wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, pogody ducha i smacznego święconego jajka.

Informujemy, że od dnia 1.12.2018 Firma będzie działała pod nazwą Zakłady Mechaniczne Agata Michoń – Kukułka. Zmianie ulega również adres siedziby Firmy. Od dnia 1.12.2018 adres siedziby i adres do doręczeń to Pustynia 78 A, 39-200 Dębica.

O firmie

Jesteśmy firmą działającą w branży metalowej od 1977 roku. Specjalizujemy się w obróbce metali kolorowych i stalowych. Na życzenie klienta dostarczamy wyroby pokryte powłokami galwanicznymi. Nasze produkty mają zastosowanie w branży elektrycznej, elektronicznej, motoryzacyjnej, AGD, nowych technologii i w budownictwie.

Długoletnie doświadczenie w tak wielu branżach pozwala nam na indywidualne podejście do każdego nowego wdrożenia. We własnym zakresie jesteśmy w stanie przygotować detale do produkcji wielko i mało seryjnej. Nasi dotychczasowi klienci cenią sobie solidność, rzetelność i jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do współpracy firmy produkcyjne i handlowe.

Kontakt

ZAKŁADY MECHANICZNE AGATA MICHOŃ – KUKUŁKA
PUSTYNIA 78A, 39-200 DĘBICA